Nasza firma jest jedynym przedstawicielem na terenie Polski i Czech firmy Vepe vepehockey.com

Firma Vepe to jedna z kilku firm na świecie produkujących profesjonalne bandy hokejowe. Bandy te są najwyższej jakości i spełniają rygorystyczne normy Światowej Federacji Hokeja (IIHF), na tle konkurencji wybijają się jakością, elastycznością i estetyką wykonania.

Bandy hokejowe VEPE

produkcja band odbywa się w fabryce w Finlandii używamy do tego najlepszych materiałów, a każdy element jest szyty na miarę. Kontrola jakości gwarantuje, że nasz produkt jest łatwy w montażu, a konieczność konserwacji i napraw jest minimalna. Zarówno planowanie, jak i produkcja odbywa się pod ścisłą kontrolą każdego etapu i pomaga utrzymać stałą jakość. Nasza fabryka powstała w 1934 roku i jesteśmy zaufanym producentem band hokejowych, używamy wyłącznie surowców od zaufanych europejskich dostawców, co zapewnia jakość na stałym, wysokim poziomie. Vepe zaprojektowało, wyprodukowało i dostarczyło ponad 2000 band hokejowych i produktów powiązanych do krajów na całym świecie.

Linie band hokejowych Vepe:

  • Beta Flexi Board
  • Zeta Flexi Board
  • Vepe Epsilon

to nowoczesne, elastyczne bandy hokejowe. Udało nam się poprawić jego elastyczne właściwości poprzez proces produkcji i dobór materiałów. Podstawą planowania i produkcji jest bezpieczeństwo i najwyższa jakość. Istnieje możliwość wyposażenia band w system szybkiego mocowania Vepe RAPIDO, dzięki któremu w razie potrzeby można również szybko zamontować i zdemontować panele ochronne publiczności bez użycia narzędzi. Panele ochrony publicznej wspierają bardzo elastyczne i niezauważalne, jasne listwy łączące płyty akrylowe lub poliwęglanowe. Wszystkie serie band VEPE to nowoczesne, elastyczne bandy hokejowe, która spełniają nowe wymagania przepisów IIHF.

ABSOLUTNA NOWOŚĆ Unikalne PANELE LED BETA NEXTGEN PIERWSZA NA ŚWIECIE, NOWEJ GENERACJI SYSTEM LODOWYCH WYŚWIETLACZY 360° NA BANDACH HOKEJOWYCH.

Vepe wprowadziło na rynek bezprecedensowe BANDY HOKEJOWE, których nie widział wcześniej cały świat. Vepe Beta NextGen przenosi istniejące standardy elastycznych band na zupełnie nowy poziom, umożliwiając instalację ekranów LED do całego zestawu band. Nowe ekrany oferują ogromny nowy potencjał w zakresie efektów wizualnych, a także zmieniają cały sposób umieszczania reklam na bandach. W porównaniu do statycznych wydruków reklamowych, filmy i stale zmieniające się treści umożliwiają wykorzystanie różnych treści zarówno w reklamie, jak i w samej grze. Oprócz tego ekrany band wspierają inne efekty na wielofunkcyjnej arenie, uwypuklając w ten sposób ukierunkowane treści dostosowane do konkretnego wydarzenia tylko dla tej publiczności i momentu, do którego są przeznaczone. To rozwiązanie zmienia działania reklamodawców, klubów i organizacji i przynosi wartość dodaną wszystkim stronom. Spełniają nowe wymagania przepisów IIHF.

Galeria